Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине
Компанія Venta світовий виробник зволожувачів і очищувачів повітря

Про компанію Venta-Luftwäscher GmbH

Заснована в 1981 компанію Venta-Luftwäscher GmbH Альфред Хіцлер став її  Генеральним директором. Для штаб-квартири компанії в Німеччині було обрано місто Вайнгартен. Пізніше дочірні підприємства також були відкриті в Голландії, США та Швейцарії. Подолати в продажах за короткий термін позначку в 2 млн. Одиниць допомогла запатентована по всьому світу технологія виробництва високоякісних побутових приладів для зволоження і очищення повітря. Успішна реалізація своєї продукції з абезпечило компанії річний оборот в 30 млн. Євро.

Розробляючи і створюючи високоякісні побутові пристрої для очищення / зволоження повітряного простору, компанія змогла отримати вагому частку, більше 60% на ринку Німеччини. Успішним також став вихід на складні і масштабні світові ринки, де споживачі змогли гідно оцінити очищувачі повітря. Це і  зробило компанію Venta-Luftwäscher GmbH одним з провідних ринкових гравців і дозволило зайняти на сьогоднішній день лідируючі позиції.

Успішна компанія Venta-Luftwäscher GmbH добре впізнаваний бренд

Завдяки використанню у виробництві новітніх технологічних рішень розробники воздухоочистителей  невпинно працюють, удосконалюючи і оновлюючи модельний ряд, що дозволяє постійно завойовувати і розширювати аудиторію споживачів. Німецький виробник venta-luftwascher з кожним днем ​​зміцнює свої лідируючі позиції, створюючи очисники-зволожувачі, які відрізняються від аналогів:


Філософія компанії Venta-Luftwäscher GmbH

Бренд VENTA

Сертифікати на мийки повітря Venta в Україні

Міжнародні представництва Venta