Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Зволожувач повітря Venta


Застосування очищувачів і зволожувачів повітря Venta


Очищувачі зволожувачі повітря Venta рекомендується використовувати:

VENTA як зволожувач повітря, необхідна в період опалювального сезону. Особливо, якщо у вас часті застуди, дере в горлі і закладений ніс, пересушена слизова оболонка, суха і потріскана шкіра. У літній період кондиціонери частково осушують повітря в приміщенні, особливо при наявності склопакетів.


VENTA як очищувач повітря, ідеальний засіб боротьби з домашнім пилом. Повітря наших квартир і офісів небезпечне мікрочастинками, які постійно присутні в ньому у величезних кількостях. Повітря в приміщеннях в 10 разів більш токсичне і в 5 разів брудніше, ніж на вулиці. Саме забруднене повітря в більшій мірі відповідальне за виникнення алергічних і легеневих захворювань.
Згідно з протоколами випробувань Venta утримує більше 50% часток розміром від 0,5 до 1 мікрона (тютюновий дим, квіткова пил, та ін) і 99,9% часток розміром більше 1 мікрона (бактерії, пилок, цементний пил, мікроспори, частинки, видимі неозброєним оком).


VENTA - очищувач-зволожувач повітря зволожує сухе повітря і одночасне промиває і очищює його. "Зволоження плюс очищення" набагато ефективніше, ніж тільки очищення, тому завдяки зволоженню повітря велика частина зважених у повітрі частинок опускається на підлогу. Частина, що залишилася "вимивається" з повітря.
Очищувач зволожувач повітря Venta - зручне придбання: Ви купуєте два прилади в одному. В експлуатації у Вас немає постійних витрат на змінні фільтри або картриджі.