Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Бренд Venta

Постійність

Venta і надалі буде наполегливо відстоювати і зміцнювати свої позиції № 1 у Європі і прагнути стати загальносвітовим лідером в області зволоження повітря в приміщенні. Співробітники Venta, протягом багатьох років працюючі в компанії, гарантують максимальне збереження «ноу-хау» технології. Вони виступають за те, щоб Venta відповідала сучасним тенденціям. Незамінним для експансії Venta в усьому світі є те, що Venta - це команда, в якій є довіра, витривалість і дуже сильне почуття єдності.


Геніально просто

Продукція Venta і послуги прості у використанні: починаючи з пошуку інформації, закінчуючи передпродажною консультацією і подальшим сервісом. Прилади Venta надійні, довговічні і мають низькі експлуатаційні витрати.


Стійкий розвиток

Мийка повітря Venta сконструйована з урахуванням принципів стійкого розвитку, тому не завдає шкоди навколишньому середовищу. Ми приділяємо особливу увагу проблемі стійкого розвитку в усіх напрямках, починаючи з використання нових матеріалів, закінчуючи упаковкою. Практично всі деталі приладу, включаючи корпус, на 100% придатні для переробки. Ми постійно працюємо над скороченням споживання електроенергії нашими приладами, одночасно підвищуючи їх ефективність. Купуючи прилад Venta, покупець може розраховувати на його довгострокову експлуатацію з мінімальними витратами на обслуговування.