Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Займає лідируючі позиції з продажу серед аналогів очисник повітря Venta створений талановитим і винахідливим Альфредом Хіцлером. Заснована ним компанія Venta-Luftwäscher GmbH виробляє продукцію, яка стала номером 1 на світовому ринку. Бренд Venta заслужено завоював популярність серед споживчої аудиторії, завдяки поєднанню в одному приладі двох дуже важливих для життя і здоров'я функцій зволоження й очищення повітря.

Підтвердженням успішної діяльності компанії є продаж більше 2 млн. Одиниць техніки по всьому світу, а також численні позитивні відгуки покупців. Бренд Venta добре знають у всіх європейських країнах. Компанія експортує кліматичну техніку в США, в Японії і в Росію.  Крім дочірніх підприємств в Голландії і Швейцарії Venta-Venta-Luftwäscher GmbH відкрила представництв більш ніж в 25 країнах.

Лейтмотив компанії Venta-Luftwäscher GmbH чистий і зволожене повітря в кожен будинок

Завдяки інноваційним технологічним вишукувань команда змогла створити прилад, який не тільки на 99,95% очищає повітря, але і зволожує його, забезпечуючи сприятливий мікроклімат для життєдіяльності людини. Основними характеристиками воздухоочистителей, які вигідно відрізняють прилад від аналогів, є:

Про компанію Venta-Luftwäscher GmbH