Засновник Venta-Luftwäscher GmbH Альфред Хитцлер

"Люди завжди повинні мати можливість дихати свіжим повітрям, навіть в приміщенні"

Засновник Venta-Luftwäscher GmbH Альфред Хитцлер

"Рекомендації покупців - основна рушійна сила нашого успіху!"

Venta

Про компанію Venta - Luftwäscher GmbH

Заснована в 1981 році

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Venta

Філософія компанії Venta - Luftwäscher GmbH

Продукція Venta - це послуга!

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Venta

Переваги мийки повітря Venta

Працюють за принципом холодного випару

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Займає лідируючі позиції з продажу серед аналогів очисник повітря Venta створений талановитим і винахідливим Альфредом Хіцлером. Заснована ним компанія Venta-Luftwäscher GmbH виробляє продукцію, яка стала номером 1 на світовому ринку. Бренд Venta заслужено завоював популярність серед споживчої аудиторії, завдяки поєднанню в одному приладі двох дуже важливих для життя і здоров'я функцій зволоження й очищення повітря.

Підтвердженням успішної діяльності компанії є продаж більше 2 млн. Одиниць техніки по всьому світу, а також численні позитивні відгуки покупців. Бренд Venta добре знають у всіх європейських країнах. Компанія експортує кліматичну техніку в США, в Японії і в Росію.  Крім дочірніх підприємств в Голландії і Швейцарії Venta-Venta-Luftwäscher GmbH відкрила представництв більш ніж в 25 країнах.
Лейтмотив компанії Venta-Luftwäscher GmbH чистий і зволожене повітря в кожен будинок

Завдяки інноваційним технологічним вишукувань команда змогла створити прилад, який не тільки на 99,95% очищає повітря, але і зволожує його, забезпечуючи сприятливий мікроклімат для життєдіяльності людини. Основними характеристиками воздухоочистителей, які вигідно відрізняють прилад від аналогів, є:

- знижене споживання електроенергії;
- високоякісна збірка, що забезпечує тривалий термін експлуатації.

Німецький виробник знаходиться в постійному пошуку нових ідей для вдосконалення модельного ряду, грунтуючись на численних побажаннях покупців. Адже саме довіру споживачів є ключем до успішного розвитку компанії. Злагоджена командна робота співробітників готова запропонувати найкращий сервіс кожному покупцеві.

Турбота компанії Venta-Luftwaescher GmbH про навколишнє середовище закладена на кожному етапі виробництва, де кожен компонент має 100% придатність для подальшої переробки.

Купуючи прилад Venta , покупець може розраховувати на його довгострокову експлуатацію з мінімальними витратами на обслуговування.

Про компанію Venta-Luftwäscher GmbH