Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Очищувачі зволожувачі повітря Venta

 

 

Очисники зволожувачі повітря Venta

зволожувачі та Очищувачі мийки повітря Venta призначені для приміщень, в яких важливо здійснювати регулярне зволоження повітряних потоків. Крім того, прилади гарантують хорошу очистку повітряних мас від пилу, різних мікробних організмів, створюючи в квартирі або в будинку оптимальні умови для проживання всіх членів сім'ї.

Продукція компанії Venta відповідає основним сертифікатами якості і є досить затребуваною. Великий асортимент очисників повітря від Вента допоможе покупцям вибрати ідеальну модель з урахуванням площі і особливостей приміщення.

Побутові моделі приладів

Для побутових цілей представлена серія LW, яка розрахована на експлуатацію в приміщеннях від 15 до 45 м2.

Виділяють такі очисники зволожувачі повітря:

Щоб визначити вміст вологи в повітряних потоках, потрібно враховувати такі поняття, як відносна і абсолютна вологість.

Зволожувачі для промислової сфери

Для великогабаритних приміщень в інтернет-магазині запропоновані промислові зволожувачі повітря, що можуть впоратися з очисткою повітряних мас на площі 300 м2. Позитивні відгуки покупців підтверджують високу якість запропонованої продукції.

В асортимент входять такі мийки повітря:

Сучасні мийки укомплектовані спеціальними фільтрами. Hepa фільтр дозволяє впоратися з очищенням на 99%. Також, на сайті запропоновані додаткові аксесуари, купити які можна за демократичними цінами.

На особливу увагу заслуговують спеціальні ароматичні добавки, які повністю розчиняються у воді. Всі вони були розроблені на основі ефірних масел, висока концентрація яких допомагає боротися з простудними захворюваннями. Разом з очищеними повітряними потоками аромат поширюється по всьому периметру кімнати, наповнюючи її легким шлейфом ванілі або цитрусових (в залежності від обраного аромату добавки). Всього в лінійці представлено шість різних ароматів на вибір.