Переваги приладів Venta


Зволожує і очищує повітря

Зволоження 40-60%
Очищення на 99,95%

Технологія холодного випаровування

Виключено:
Утворення конденсату;
Утворення накипу;
Утворення білого нальоту.

Ефективний проти

Пилку, пилу;
Алергенів;
Cигаретного диму;
Вірусів грипу (COVID 19)

LP 60 WiFi
Venta

Очисник повітря з фільтром класу H13

LW 45 Comfort Plus
Venta

Мийка повітря преміум-класу!

LW 60T WiFi
Venta

Мийка повітря для великих приміщень до 150 м²

 

Винахід мийки повітря Venta

Оздоровлення повітря в приміщенні і поліпшення якості життя в 1981 році надихнули винахідника Альфреда Хіцлера створити очищувач зволожувач (мийку) повітря Venta.
Проблема, над якою вирішив працювати Альфред Хіцлер, полягала в тому, щоб створити геніально просте, але водночас дієве і екологічне пристосування, яке змогло б вирішити питання поліпшення і оздоровлення мікроклімату в будь-якому приміщенні, будь то квартира, офіс, будинок, музей або виробничий цех. Рішення завдання принесло успіх - ця унікальна техніка на сьогодні стала номером 1 в Європі і займає провідні позиції серед аналогічної техніки по всьому світу. На сьогоднішній день в світі продано понад 2 млн. Мийок повітря Venta.
Таким чином, заснована Альфредом Хіцлером компанія Venta-Luftwaescher GmbH стала винахідником, творцем і виробником унікального і абсолютно простого апарату, який поєднує в собі відразу дві функції, дуже важливі для поліпшення такого важливого показника для життя і здоров'я як мікроклімат в приміщенні: очищення і зволоження повітря.
Зверніть увагу, що для кожної кімнати необхідно купити окремий зволожувач очищувач повітря.

На 100%

Нагорода 2021

Премія «Red Dot»

Протестовано

Вибір журналу

Хіти продажів


Venta PROFESSIONAL AH902 WiFi сірий
49999 грн
Хіт
Хіт
Кліматичний комплекс» для зволоження та очищення повітря в приміщеннях до 70 м²
Venta AeroStyle LW74 WiFi чорний
36444 грн
Хіт
Хіт
МИЙКА ПОВІТРЯ AeroStyle LW74 WiFi» »для зволоження очищення повітря в приміщеннях до 90 м²
Venta AeroStyle LW73 білий
31608 грн
Хіт
Хіт
МИЙКА ПОВІТРЯ AeroStyle LW73» »для зволоження очищення повітря в приміщеннях до 70 м²
Venta LP60 WiFi + Venta LW25
33618 грн
Акція
Хіт
Акція
Хіт
Акційна пропозиція!
Venta LP60 WiFi + Venta LW45
39999 грн
Акція
Хіт
Акція
Хіт
Супер пропозиція! Отримай два прилади замість одного!
Venta LW25 Comfort Plus чорний
15868 грн
Хіт
Хіт
Мийка повітря »на площу кімнати від 22 до 45 м2»низький рівень шуму»вбудований гігрометр»автоматичний режим»індикатор - Water
Venta LW25 Comfort Plus білий
15868 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач-очисник повітря " на площу кімнати від 22 до 45 м2".низький рівень шуму" вбудований гігрометр" автоматичний режим" індикатор - Water
Venta LW45 білий
19254 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач і очисник повітря для приміщень в середньому 45 м², індикатор рівня води, знижене енергоспоживання, низький рівень шуму, автоматичне відключення.
Venta LW25 чорний
12561 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач-очисник повітря для побутових приміщень до 25 м². Пристрій має низьке енергоспоживання (від 3 Вт) і низький рівень шуму (всього 25 дБ), забезпечений функцією автоматичного відключення приладу.
Venta LW25 білий
12561 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач і очисник повітря для побутових приміщень до 25 м². Прилад має низьке енергоспоживання (від 3 Вт) і низький рівень шуму (всього 25 дБ), забезпечений функцією автоматичного відключення приладу.
Venta LW62T Wi-Fi білий
75225 грн
Хіт
Хіт
LW62T Wi - Fi МИЙКА ПОВІТРЯ »для зволоження повітря в приміщеннях до 250 м²» для очищення повітря в приміщеннях до 150 м²
Гігієнічна добавка Venta
1013 грн
Хіт
Хіт
Для приладів LW15 / LW25 / LW45 Comfort Plus LW25 / LW45 LW80 / LW81 / LW82

Корисні статті

Компанія VENTA намагається відповісти на усі питання, пов'язані з купівлею, установкою і обслуговуванням зволожувачів-очисників і мийок повітря.

Про користь

зволожувача повітря

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Принцип роботи

мийки повітря VENTA

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Розбираємо прилад Venta

щоб почистити

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Успіх компанії

Venta-Luftwäscher GmbH

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Продуктивність

мийки повітря Venta

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Інструкція по догляду

за мийкою повітря Venta

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Акційні пропозиції


Venta LP60 WiFi + Venta LW25
33618 грн
Акція
Хіт
Акція
Хіт
Акційна пропозиція!
Venta LP60 WiFi + Venta LW45
39999 грн
Акція
Хіт
Акція
Хіт
Супер пропозиція! Отримай два прилади замість одного!
Venta LP60 WiFi чорний
29540 грн
Акція
Акція
LP60 WiFi ОЧИСНИК ПОВІТРЯ» для приміщень до 75 м²» з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря
Venta LP60 WiFi білий
29540 грн
Акція
Акція
ОЧИСНИК ПОВІТРЯ LP60 WiFi» для приміщень до 75 м² »з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря»

Відгуки наших клієнтів
Venta

Юрий

23.02.2022
Купил Venta AeroStyle LW74 в основном из-за простоты обслуживания и низкого уровня шума. Был приятно удивлен солидным качество и эффективностью прибора. Теперь готов рекомендовать мойку воздуха друзьям и знакомым!

Злата Островская

17.01.2022
Venta LW45 Comfort Plus у нас уже 2-й год, купили по причине постоянных ОРВИ у дочки. Педиатр наш меня еще просветил по поводу микроклимата в квартире, оптимальная температура +21, оптимальная влажность 40-55%. Если температура выше, воздуха естественно становится сухим, из-за чего сильнее сохнет носовая полость, а сухой нос, это отсутствие местного иммунитета. Я решила что нужно покупать увлажнитель. Тем более по измерениям гигрометра оказалось, что воздух у нас очень сухой, влажность меньше 15 %. Сейчас влажность ниже 40 % не падает, и даже не верится, дочка болеть ОРВИ стала меньше. Отличный прибор, рекомендую!

Антонина

12.05.2021
Покупка стала неминуемой после посещение педиатра, рекомендовал нам приобрести увлажнитель воздуха. Изучив много информации мы сделали вывод, что оптимальным для нас будет мойка воздуха. Купили вента LW45 комфорт, необходимая влажность в комнате была достигнута в первый день использования. Воды в баке хватает на несколько дней. Отсутствует необходимости менять фильтры. Удобный в управление. Очень хороший прибор.

Людмила

26.04.2021
Недавно приобрела увлажнитель и очиститель воздуха lw15. Прибор внешне очень неприметный. После 2-х недель использования, заметила, что в носу перестало пересыхать, да и пыли в доме меньше стало. При замене воды, заметно, что прибор, кроме того что увлажняет воздух, еще и чистит. Прибор прост в пользовании. Если заканчивается вода, то загорается индикатор с красной лампочкой. Рекомендую venta!

Арсений

06.04.2021
Приобрели Venta LW45 и очень довольны. Надежное, простое решение для увлажнения помещения, понятное в обслуживании. Вес как хотели.

Виктория

30.03.2021
Пользуюсь прибором lw 25 уже год, очень нравится. Хочу приобрести в другую комнату. Удобно, экономично, комфортно.

Алексей

24.03.2021
Пользуюсь прибором Venta 25 уже 3года, выручает летом и зимой. Экономный , а главное тихий.

SofiVer

12.03.2021
Мийка LW25 Comfort Plus автоматично підтримує вологість на заданому рівні, тихо працює і білий наліт на меблі не залишає.

Василий

12.03.2021
Пользуюсь Lph60 продолжительно время, чистить замечательно, прибор нормализовал климат в доме.

Светлана Ахрименко

05.03.2021
Совсем недавно появился у нас очиститель Вента ЛП 60, очень тихий в ночном режиме. В автоматическом режиме устройство реагирует немедленно на загрязнение в воздухе и устраняет их в кратчайшие сроки. Рекомендую!
Всі відгуки Всі відгуки Всі відгуки
Venta

Унікальність

Винахід приладу Venta для зволоження і одночасного очищення повітря водою був великим нововведенням. Гігієнічні диски усувають необхідність в хімічних добавках. Додаткова випаровуваність досягається завдяки дизайну, що імітує природу. Продукція Venta розробляється з урахуванням потреб клієнтів.

Venta

Ефективність

Стійкий розвиток важливий для нас. Ось чому ми робимо продукцію в Німеччині, відповідально підбираємо матеріали і упаковку, проектуємо наші прилади з урахуванням низького енергоспоживання і гарантуємо, що корпуси і практично усі компоненти підлягають переробці.

Venta

Простота

Прилади Venta міцні, надзвичайно надійні, зручні у використанні і дуже прості у відході. Наші клієнти вибирають продукцію Venta не із-за агресивної реклами, а через перевірену якість і продуктивність.

Venta

Висока надійність

Гарантована надійність німецького виробника!

Venta

Безпека

Працюють за принципом холодного випару. Мийки повітря зроблене з міцних і екологічно чистих матеріалів, електричні елементи надійні. Є автовідключення при недостатньому рівні води.

Venta

Безшумність

Прилади Venta працюють максимально тихо. Рівень шуму від 20 до 45 dBa.

Venta

Захист від вірусів

Прилади Venta, оснащені фільтром Nelior VENTAcel, а також вугільним фільтром Ventacarb, надають можливість очистити повітряний простір від бактерій, вірусів грипу (covid - 19) і алергенів на 99,95%.