Переваги приладів Venta


Зволожує і очищує повітря

Зволоження 40-60%
Очищення на 99,95%

Технологія холодного випаровування

Виключено:
Утворення конденсату;
Утворення накипу;
Утворення білого нальоту.

Ефективний проти

Пилку, пилу;
Алергенів;
Cигаретного диму;
Вірусів грипу (COVID 19)

LP 60 WiFi
Venta

Очисник повітря з фільтром класу H13

LW 45 Comfort Plus
Venta

Мийка повітря преміум-класу!

LW 60T WiFi
Venta

Мийка повітря для великих приміщень до 150 м²

 

Винахід мийки повітря Venta

Оздоровлення повітря в приміщенні і поліпшення якості життя в 1981 році надихнули винахідника Альфреда Хіцлера створити очищувач зволожувач (мийку) повітря Venta.
Проблема, над якою вирішив працювати Альфред Хіцлер, полягала в тому, щоб створити геніально просте, але водночас дієве і екологічне пристосування, яке змогло б вирішити питання поліпшення і оздоровлення мікроклімату в будь-якому приміщенні, будь то квартира, офіс, будинок, музей або виробничий цех. Рішення завдання принесло успіх - ця унікальна техніка на сьогодні стала номером 1 в Європі і займає провідні позиції серед аналогічної техніки по всьому світу. На сьогоднішній день в світі продано понад 2 млн. Мийок повітря Venta.
Таким чином, заснована Альфредом Хіцлером компанія Venta-Luftwaescher GmbH стала винахідником, творцем і виробником унікального і абсолютно простого апарату, який поєднує в собі відразу дві функції, дуже важливі для поліпшення такого важливого показника для життя і здоров'я як мікроклімат в приміщенні: очищення і зволоження повітря.
Зверніть увагу, що для кожної кімнати необхідно купити окремий зволожувач очищувач повітря.

На 100%

Нагорода 2021

Премія «Red Dot»

Протестовано

Вибір журналу

Хіти продажів


Venta LW25 Comfort Plus білий
14105 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач-очисник повітря " на площу кімнати від 22 до 45 м2".низький рівень шуму" вбудований гігрометр" автоматичний режим" індикатор - Water
Venta LW45 білий
17115 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач і очисник повітря для приміщень в середньому 45 м², індикатор рівня води, знижене енергоспоживання, низький рівень шуму, автоматичне відключення.
Venta LW25 чорний
11165 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач-очисник повітря для побутових приміщень до 25 м². Пристрій має низьке енергоспоживання (від 3 Вт) і низький рівень шуму (всього 25 дБ), забезпечений функцією автоматичного відключення приладу.
Venta LW62T Wi-Fi білий
70210 грн
Хіт
Хіт
LW62T Wi - Fi МИЙКА ПОВІТРЯ »для зволоження повітря в приміщеннях до 250 м²» для очищення повітря в приміщеннях до 150 м²
Гігієнічна добавка Venta
945 грн
Хіт
Хіт
Для приладів LW15 / LW25 / LW45 Comfort Plus LW25 / LW45 LW80 / LW81 / LW82
Venta LW15 білий
7990 грн
Хіт
Хіт
Зволожувач і очищувач повітря для побутових приміщень (в середньому 15 м²). Очищувач повітря нового покоління, в якому збільшена продуктивність, знижені енергоспоживання і рівень шуму, додана функція автоматичного відключення приладу при низькому рівні води.

Корисні статті

Компанія VENTA намагається відповісти на усі питання, пов'язані з купівлею, установкою і обслуговуванням зволожувачів-очисників і мийок повітря.

Про користь

зволожувача повітря

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Принцип роботи

мийки повітря VENTA

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Розбираємо прилад Venta

щоб почистити

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Успіх компанії

Venta-Luftwäscher GmbH

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Продуктивність

мийки повітря Venta

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Інструкція по догляду

за мийкою повітря Venta

ДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕДЕТАЛЬНІШЕ

Акційні пропозиції


Venta LP60 WiFi + Venta LW25 Comfort Plus
36925 грн
Акція
Акція
Акційна пропозиція!
Venta LP60 WiFi + Venta LW45 чорний
38710 грн
Акція
Акція
Супер пропозиція! Отримай два прилади замість одного!

Відгуки наших клієнтів
Venta

Людмила

26.04.2021
Недавно приобрела увлажнитель и очиститель воздуха lw15. Прибор внешне очень неприметный. После 2-х недель использования, заметила, что в носу перестало пересыхать, да и пыли в доме меньше стало. При замене воды, заметно, что прибор, кроме того что увлажняет воздух, еще и чистит. Прибор прост в пользовании. Если заканчивается вода, то загорается индикатор с красной лампочкой. Рекомендую venta!

Арсений

06.04.2021
Приобрели Venta LW45 и очень довольны. Надежное, простое решение для увлажнения помещения, понятное в обслуживании. Вес как хотели.

Виктория

30.03.2021
Пользуюсь прибором lw 25 уже год, очень нравится. Хочу приобрести в другую комнату. Удобно, экономично, комфортно.

Алексей

24.03.2021
Пользуюсь прибором Venta 25 уже 3года, выручает летом и зимой. Экономный , а главное тихий.

SofiVer

12.03.2021
Мийка LW25 Comfort Plus автоматично підтримує вологість на заданому рівні, тихо працює і білий наліт на меблі не залишає.

Василий

12.03.2021
Пользуюсь Lph60 продолжительно время, чистить замечательно, прибор нормализовал климат в доме.

Светлана Ахрименко

05.03.2021
Совсем недавно появился у нас очиститель Вента ЛП 60, очень тихий в ночном режиме. В автоматическом режиме устройство реагирует немедленно на загрязнение в воздухе и устраняет их в кратчайшие сроки. Рекомендую!

Денис Коц

05.03.2021
Пользуюсь мойкой Venta LW45 Comfort Plus , очень удобное управление, нравиться что не нужно покупать фильтры.

Андрей

01.03.2021
Пользуюсь очистителям Venta LP60 уже год. Бесперебойная работа 24/7, реально улучшает воздух в доме. Доволен!

Антон

01.03.2021
Недавно приобрел очиститель воздуха LP60 WiFi. Понравилась функция авторежим, не нужно заморачиваться, прибор сам реагирует на изменения в воздухе, включаясь и выключаясь по мере очистки комнаты. Несмотря на большие габариты легко вписался в дизайн комнаты. Все довольны.
Всі відгуки Всі відгуки Всі відгуки
Venta

Унікальність

Винахід приладу Venta для зволоження і одночасного очищення повітря водою був великим нововведенням. Гігієнічні диски усувають необхідність в хімічних добавках. Додаткова випаровуваність досягається завдяки дизайну, що імітує природу. Продукція Venta розробляється з урахуванням потреб клієнтів.

Venta

Ефективність

Стійкий розвиток важливий для нас. Ось чому ми робимо продукцію в Німеччині, відповідально підбираємо матеріали і упаковку, проектуємо наші прилади з урахуванням низького енергоспоживання і гарантуємо, що корпуси і практично усі компоненти підлягають переробці.

Venta

Простота

Прилади Venta міцні, надзвичайно надійні, зручні у використанні і дуже прості у відході. Наші клієнти вибирають продукцію Venta не із-за агресивної реклами, а через перевірену якість і продуктивність.

Venta

Висока надійність

Гарантована надійність німецького виробника!

Venta

Безпека

Працюють за принципом холодного випару. Мийки повітря зроблене з міцних і екологічно чистих матеріалів, електричні елементи надійні. Є автовідключення при недостатньому рівні води.

Venta

Безшумність

Прилади Venta працюють максимально тихо. Рівень шуму від 20 до 45 dBa.

Venta

Захист від вірусів

Прилади Venta, оснащені фільтром Nelior VENTAcel, а також вугільним фільтром Ventacarb, надають можливість очистити повітряний простір від бактерій, вірусів грипу (covid - 19) і алергенів на 99,95%.