Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине
Venta LP60 WIFI скидка  venta.com.ua

Зволожувачі очищувачі повітря

Офіційний представник мийки повітря Venta в Україні
Увага! Прилади з польського терміналу!

Відмінна новина! Всі моделі Venta 5-ї  серії тепер доступні в розстрочку! Ви можете оформити кредит онлайн не виходячи з дому! Подробиці у наших менеджерів за телефонами: (050) 222-00-48, (068) 348-59-81 

Мойка воздуха Venta

Винахід мийки повітря Venta

Оздоровлення повітря в приміщенні і поліпшення якості життя в 1981 році надихнули винахідника Альфреда Хіцлера створити очищувач зволожувач (мийку) повітря Venta.

Проблема, над якою вирішив працювати Альфред Хіцлер, полягала в тому, щоб створити геніально просте, але водночас дієве і екологічне пристосування, яке змогло б вирішити питання поліпшення і оздоровлення мікроклімату в будь-якому приміщенні, будь то квартира, офіс, будинок, музей або виробничий цех. Рішення завдання принесло успіх - ця унікальна техніка на сьогодні стала номером 1 в Європі і займає провідні позиції серед аналогічної техніки по всьому світу. На сьогоднішній день в світі продано понад 2 млн. Мийок повітря Venta.

Таким чином, заснована Альфредом Хіцлером компанія Venta-Luftwaescher GmbH стала винахідником, творцем і виробником унікального і абсолютно простого апарату, який поєднує в собі відразу дві функції, дуже важливі для поліпшення такого важливого показника для життя і здоров'я як мікроклімат в приміщенні: очищення і зволоження повітря.

Зверніть увагу, що для кожної кімнати необхідно купити окремий зволожувач очищувач повітря.

Мойка воздуха Venta получила рекомендации Эко-тест 

Протестовано «Еко-Тест»

Мойка воздуха Venta - выбор журнала Идеи Вашего Дома

Вибір журналу «Ідеї Вашого Дому»

reddot

Премія «Red Dot» за якісний дизайн

100% made in Germany

 

Навіщо зволожувати і чистити повітря?

Зволожувач очищувач повітря Venta потрібен при різноманітних хворобах дихальних шляхів,, а також стане в нагоді при профілактиці алергії, ГРВІ та грипу - адже давно відомо, що більше 85 відсотків захворювань ми отримуємо всередині приміщень. Більш того, даний прилад допоможе доглядати за паркетом і іншими предметами з дерева, і створить приємний клімат для Ваших рослин. Виключно важлива роль мийок Venta для новонароджених та маленьких діток - вони є безпечними, безшумними, допомагають очистити повітря від небезпечних частинок, здатних викликати алергію - побутового пилу, пилку рослин, кліщів-сапрофітів і іншої суспензії, яка знаходиться в повітрі і добре помітна, якщо розглядати повітря в промені сонця або штучного освітлення. Якісне зволоження допомагає вберегти ніжну шкіру і слизові оболонки вічка і носика новонародженого від шкідливого пересушування, яке, до всього іншого, є причиною перевтоми, примх, неспокійного сну і поганого апетиту. Venta здатна створити максимально приємні і комфортні умови в кімнатах і малюка, і батьків.

 

Переваги очищувача зволожувача повітря Venta

При виготовленні очищувача зволожувача повітря повітря Venta використовується міцна і стійка до зношування речовина - поліпропілен. Він пластичний, довговічний і є досить стійким до різного роду впливів: і фізичного, і хімічного плану. Всі частини приладу, крім моторного блоку, не постраждають від миття в посудомийній машині, що для інших подібних апаратів є неприйнятним.

Всі прилади Venta протягом ось уже понад 35 років виробляються на території Німеччини, що є гарантом німецької якості, якому довіряють у всьому світі. Всі деталі, з яких виготовлені апарати, підлягають повній переробці, що відповідає постулату так званої «зеленої енергії», широко відомому в Європі, але, на жаль, поки що недостатньо популярному у нас. Однак, оскільки Venta йде в ногу з часом, вона завжди відповідає найсучаснішим світовим стандартам.

Для створення кожного очищувача зволожувача повітря Venta були використані акуратні інженерні розрахунки. Все було ретельно прораховано: необхідну кількість води, продуктивність вентилятора, розмір решіток для прийому і віддачі повітря, а також найважливіше - площа пластин барабана, адже продуктивність випаровування, в найбільшій мірі, залежить від поверхні «водяного дзеркала», з якого випаровується вода. Саме завдяки пластин барабана з'явилася можливість зосередити на невеликому обсязі велику площу випаровування. Розрахувавши і взявши до уваги всі дані, був проведений розрахунок площі приміщень, яку обробляє кожна модель зволожувача повітря Venta, правильно підібрана мийка повітря Venta гарантовано підтримує оптимальну вологість у Вашому приміщенні при активному використанні опалювальних приладів або іншої техніки, яка висушує повітря. В апаратах Venta застосовується технологія холодного або природного випаровування, яка допоможе Вам уникнути білого кальцієвого нальоту на меблях і навколишніх предметах. Використовуючи барабанний зволожувач повітря, Ви зможете захистити себе від таких неприємних явищ, як білий кальцієвий наліт на меблях і навколишніх предметах, перезволоження, яке, до речі, також шкідливо для здоров'я, як і недолік вологості в опалювальний період. Техніка Venta виступає також як надійний очищувач повітря від пилу, пилку і інших побутових забруднень.

Важливою перевагою при виборі зволожувача повітря без змінних фільтрів є і низьке споживання електроенергії - на третьому режимі роботи витрата у найбільшої моделі лише 8 Вт. При використанні нічного режиму роботи рівень шуму всього 24 дБА, що відповідає шепоту людини. Оскільки прилад не має змінних фільтрів, у Вас немає турбот під час пошуку та купівлі відповідного фільтра - в якості фільтра в приладі використовується звичайна вода з-під крана, що забезпечує кожен день новий, свіжий, чистий, однаково ефективний фільтр.

 

Найвідоміший німецький зволожувач повітря без змінних фільтрів тепер можна купити і в Україні

Однак, перш, ніж купити зволожувач очищувач повітря або мийку без змінних фільтрів, необхідно відповідально підійти до вибору приладу і уважно ознайомитися з технічними характеристиками, так як модельний ряд Venta розрахований на різний обсяг приміщень в залежності від площі і висоти стелі.
Слід зазначити, що географія продажу приладів Venta досить обширна: Venta в світі.
До нашої країни ця технологія дійшла більш десяти років тому.
Наші фахівці з радістю проконсультують Вас і допоможуть Вам визначитися з вибором і купити зволожувач повітря без змінних фільтрів, який найкраще підходить саме Вам.
Дізнатися ціну на зволожувач очищувач повітря Venta Ви зможете у нас на сайті, в каталозі продукції.
Дізнатися адреси та телефони наших офіційних представників Ви зможете в розділі: Контакти.
Зволожувач повітря сьогодні можна купити і в інтернет магазині - це просто і зручно. У нас та у наших партнерів Ви зможете придбати мийку повітря за найкращою ціною. Адреси магазинів у Вашому регіоні знайдете в розділі: Де купити.