Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине
Харьков Одесса Запорожье Донецк Киев Днепропетровск Луганск Крым Херсон Николаев Львов Тернополь Ужгород Ивано-Франковск Хмельницкий Черкасы Винница Луцк Ровно Житомир Чернигов Сумы Полтава Кировоград Черновцы

Де купити мийку повітря Venta в Україні?

 

Будь ласка, кликніть на необхідній області України.
Ви побачите повний список магазинів, що продають Venta у Вашому регіоні.


У випадку якщо поблизу від Вас немає магазина, де продаються прилади Venta, Ви можете придбати апарат Venta, зробивши замовлення в центральному офісі Venta : служба доставки привезе Вам очищувач/зволожувач додому. Якщо прилад не підійде Вам по будь-яких параметрам або функціональному призначенню, Ви маєте право обміняти його або повернути протягом 14 днів з моменту придбання..

Подзвоніть нам! Ми із задоволенням проконсультуємо Вас по тел.: (057) 752-72-72, (044) 537-14-47, (050) 222-00-48.

Багато хто помилково вважає, що бажання  забезпечити сприятливий мікроклімат для життєдіяльності в своєму будинку пов'язане з тривалим утомливих пошуком необхідного приладу. Тепер купувати мийки повітря Venta в Україні стало набагато простіше. Відвідайте інтернет-магазин і виберіть саме той пристрій, що найкращим чином підійде для вашої оселі. Представлена ​​тут продукція німецького виробника, який утримує не один рік лідируючі позиції на світовому ринку, відрізняється відмінною якістю і прийнятною ціною. Запатентована технологія з використанням інноваційних досягнень дозволяє створювати воістину універсальні пристрої, які вже змогли оцінити по достоїнству багато користувачів у всьому світі.

Вдихаючи очищений і свіже повітря, завдяки набутому побутового зволожувачу-очищувачу Venta, всім мешканцям приміщення гарантовано відмінне самопочуття. Тому що, що надходить повітряний потік, за рахунок потрійної фільтрації, повністю очищений від всіляких небезпечних бактерій, вірусів, різного роду шкідливих речовин і мікроорганізмів, що провокують алергічні реакції і сприяють виникненню  хвороб.

Продаж високоякісного кліматичного обладнання від німецького виробника в Україні дозволяє заощадити не тільки кошти, а й масу часу. Вибираючи і купуючи одну з представлених моделей, ви зможете забезпечити в своєму будинку або офісі сприятливу повітряну атмосферу для життєдіяльності.

Пропоновані різновиди очищувачів

Кожен з представлених багатофункціональних приладів, як для побутового, так і офісного використання, відрізняється низьким енергопотребеленіем і, що важливо, в процесі роботи не створює стороннього шуму. За допомогою даних пристроїв стало можливим очищення повітря на 99,95%. Прилад здатний затримувати мікрочастинки розміром, до 0,07 мікрон, перешкоджаючи проникненню в приміщення навіть вірусних збудників грипу.

Ось кілька рекомендацій для тих, хто перебуває в пошуку, які допоможуть швидше визначитися з вибором приладу:

• встановлений в дитячій кімнаті Venta LW15 дозволить малюкам завжди відчувати себе активними і здоровими;
• придбаний для спальні Venta LW25 забезпечить здоровий міцний сон, ніж допоможе відновити сили для нового прийдешнього дня;
• для квартир найкращим вибором буде Venta LW45, що надасть можливість домочадцям дихати чистим свіжим повітрям;
• оптимальним варіантом для будинку буде Venta LPH60 WiFi;
• установка Venta LW60 WiFi в офісах сприятиме підвищеної працездатності персоналу;

Можливості очищувачів-зволожувачів повітря Venta

Різноманіття представлених на сьогоднішній день моделей, надає можливість купити недорого прилад, який стане незамінним помічником для забезпечення в вашому домі здорової атмосфери. Присутня WiFi функція дозволяє управляти приладом швидко і легко за допомогою безкоштовного додатку через Android / iOS, не тільки для  контролю домашнього мікроклімату, але  і проводити коригування показників, перебуваючи в будь-якій точці світу, далеко від дому.

Для простого і зручного управління пристроєм виробник оснастив його сенсорним інтерактивним дисплеєм, де можна відстежувати:

• робочі режими;
• робочу швидкість вентилятора;
• показники рівня вологості;
• за допомогою таймера час початку / кінця роботи.

Експлуатація універсальних потужних мийок Venta надає відмінну можливість не тільки забезпечувати приміщення очищеним повітрям, але і зволожувати його. Працюючи за принципом холодного пара, пристрій здатний забезпечувати в вашому домі природний рівень вологості.

Завдяки фільтраційним гігієнічним дискам Venta, де знаходяться гранули з пом'якшувачами води та іонами срібла, забезпечується очищення води від бактерій, а також гарантується усунення сторонніх неприємних запахів. Тривала 3-х місячна експлуатація дисків дозволяє повністю уникнути ймовірності цвітіння води в піддоні.

Не відмовляйте собі в можливості користуватися благами цивілізації і замовляйте в нашому інтернет-магазині очищувач-зволожувач Venta. А ми зможемо доставити вам товар в найкоротші терміни за вказаною адресою.