Фахівеці компанії VENTA завжди готові відповісти на усі Ваші питання, пов'язані з купівлею, установкою і обслуговуванням зволожувачів-очисників і мийок повітря.


Пластинчасті барабани, які повільно обертаються у воді, мають площу до 4,2 кв.м. Коли пересушене повітря потрапляє на цю велику поверхню, змочену водою, він зволожується і непомітно надходить назад у кімнату (за методом холодного випаровування, визнаному кращим).

Зважені в повітрі частинки такі, як пил, альдегіди тютюнового диму, пилок і молекули запахів всмоктуються разом з повітрям, потрапляють на пластинчасті барабани що обертаються у воді і потім утримуються водою. Чиста вода випаровується. Бруд осідає в нижньому піддоні, і її можна легко видалити. При використанні гигенической добавки очищення приладу проводиться раз в 10-14 днів.

Зазвичай це займає 10-14 днів, вода що випаровується швидко поглинається пересушеними предметами (наприклад: книгами, дерев'яними меблями, текстильними виробами, квітами і т.д.), тільки після цього повітря у Вашому приміщенні правильно зволожиться.

Мийка повітря досягає найбільшого ефекту, якщо вона працює всю ніч на максимальному режимі в приміщенні, де вже покурили. На наступний ранок повітря в приміщенні буде вільним від запаху тютюнового диму і інших неприємних запахів.

Прилад потрібно встановлювати на підлозі так, щоб не перешкоджати засмоктуванню повітря всередину, як і його виходу. Тобто так, щоб верхня частина приладу була вільна (наприклад, апарат не повинен стояти під столом), а бічні стінки повинні в середньому на 0,5 м відходити від диванів, меблів і т.д.

Це залежить від індивідуальних потреб. Ефект очищення та зволоження тим краще, чим довше працює прилад. Перезволоження неможливо.

Ми рекомендуємо кілька разів на день ненадовго провітрювати кімнату (постійно відкрите вікно значно знижує ефект очищення та зволоження).

Так, прилад розрахований на цілодобову роботу. Дуже низьке споживання електроенергії: менше, ніж звичайна 40-ватна електрична лампочка.

Такого не відбувається, оскільки кожен прилад забезпечений датчиком відключення при повному випарі води.

Прилад можна в будь-який час знову включити без яких-небудь проблем. Для того, щоб залишки солей не затверділи в нижній ємності приладу, необхідно добре очистити прилад перед зберіганням.

1. Поверхневий натяг води значно знижується. Це призводить до того, що кожна пластинка пластинчастих барабанів рівномірно зволожена (вода не скочується), завдяки чому повітря правильно зволожується і очищається.
2. Гігієнічна добавка Venta гарантує бездоганну гігієнічну роботу, тому що створюється середу, що перешкоджає розмноженню бактерій і мікроорганізмів.

Тільки ті добавки, які пропонуються фірмою Venta-Luftwäscher GmbH адаптовані під високоякісну пластмасу Venta. Інші добавки, так само як і ароматичні масла (також ефірні), які Ви можете придбати в аптеках і парфумерних магазинах, а також чистячі засоби можуть викликати руйнування пластмаси. За це Venta-Luftwäscher GmbH відповідальності не несе.

 У дистриб'ютора у Вашому регіоні , або у нас, оформивши заявку на сайті або по телефону.

Гігієнічна добавка Venta необхідна для бездоганної гігієнічної роботи приладу; флакона ємністю 500 мл вистачає в середньому на 5 місяців безперервного використання;
Очищувач для приладу Venta (ємність 250 мл) призначений для комплексної очистки кожні пів року.

· Апельсиновий аромат , освіжаючий і тонізуючий, ємність 50 мл;
· Заспокійливий аромат для відпочинку та гарного самопочуття, ємність 50 мл;
· Аромат проти застуди використовується в період застудних захворювань, сприяє створенню сприятливого мікроклімату в приміщенні, ємність 50 мл.

Термогігрометр відображає одночасно температуру і вологість в даному приміщенні.