Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Висновок «Öko-Test», Німеччина

Висновок «Öko-Test», Німеччина:

"Результати тесту показали, що зволожувач-очищувач повітря Venta, модель LW14, - єдиний з тестованих приладів, при безперервній роботі якого через 8 тижнів у повітря приміщення не надходять спори пліснявих грибків і бактерій".

01/2004


"Öko-Test" ("Око-тест") - журнал, в якому німецьке суспільство по захисту прав споживачів публікує результати тестування різних продуктів, засобів гігієни, косметики та інших товарів на предмет їх безпеки для здоров'я людини в процесі споживання. За 17 років свого існування "Öko-Test" досліджував і зробив оцінку більше 60000 продуктів, причому особлива увага зверталася на ризик для здоров'я та екологічні ризики.

Незалежно від того, що є предметом дослідження - вміст діоксину в роликових дезодорантах, креми проти зморшок, які сприяють їх виникненню, засіб від нежитю, який, навпаки, викликає тривалий нежить - якщо "Öko-Test" публікує свої результати, виробники повинні поліпшити якість продуктів, що випускаються. Після подібних публікацій багато покупців відмовляються від цих продуктів, надаючи, таким чином, тиск на виробника.

Кожен тест показує - для всіх вселяючих побоювання продуктів завжди є і здорові альтернативи. Девіз журналу: "Жити по-справжньому добре".

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей