Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як забруднення повітря впливає на людину

забруднення повітря

Ми те, що ми їмо, але мало хто замислюється, що більшою мірою МИ ТЕ, ЩО МИ ВДИХАЄМО!

У середньому доросла людина робить близько 14 вдихів в хвилину; 840 в годину; 20 тисяч в день. Звичайні речі, які ми робимо рефлекторно, але чи часто ми замислюємося над тим, що ми вдихаємо? Наскільки чисте повітря навколо нас? Чому іноді дихається легше, а іноді важче?
Помічали, що після прогулянки в сосновому бору, пікніку в лісі або звичайною тривалу прогулянку по парку відразу відчувається втома, але незвична легкість і чистота? А все через те що повітря максимально очищений від пилу і шкідливих речовин і наповнений природними запахами, які сприятливо і заспокійливо впливають на нас.

Повітря, крім кисню, вуглекислого газу, включає в себе озон, сірководень, оксид азоту, пил, мікроорганізми, в додачу частинку таблиці Менделєєва, так звані «Благородні гази».

В результаті зміни різних факторів (техногенних, природних), що впливають на повітря, його склад може відрізнятися в різних частинах нашої планети. І от, уявіть, 20 тисяч разів на добу, ми вдихаємо в свій дорогоцінний організм, щоб забезпечити його киснем, безліч інших «цінностей».

Все б нічого, але так як наші верхні дихальні шляхи мають«фільтри», тто частинки меншого розміру можуть проникати всередину нас, аж до альвеол легенів. Цікаво те, що вдихаючи через ніс, людина отримує на 25% кисню більше, ніж, якщо дихає через рот.
На жаль, за останній час, було відмічено збільшення числа захворювання, розвиток яких пов'язаний безпосередньо з забрудненнями повітря.

Здається, що тут нічого страшного, але статистика говорить про те, що люди, які живуть у містах або ж поблизу промислових районів, частіше звертаються за медичною допомогою з захворюваннями дихальних шляхів, серця та інсульту. Тільки уявіть собі кількість викидів від промислових підприємств, від автотранспортного потоку! Навіть при нетривалому вдиханні продуктів горіння, шанс отримати ішемічну хворобу серця зростає в рази 
А все тому що, у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища, вміст кисню в повітрі зменшується. А якщо додати до цього низький відсоток озеленення в місті, то все стає, очевидно. 

Дослідження показали, що в порівнянні з вуличним, домашнє повітря ще більше забруднене.А всьому виною ізоляція, яка зберігає тепло в приміщенні, не дає шкідливих речовин покинути приміщення. А так як більшу частину доби, сучасна людина проводить на роботі чи вдома, в офісі, то необхідні заходи (як мінімум)- провітрювання, часті вологе прибирання (пам'ятаєте, як у школі, кожну перерву), зможуть поліпшити стан навколишнього середовища.

Завжди і скрізь можна знайти рішення! В даному випадку рішенням, рятувальним колом, є наявність у кімнаті зволожувача очисника повітря! Це один з найбільш ефективних способів очистити приміщення.

музыкальные инструменты

Зволожувач очищувач повітря Venta призначений для очищення і зволоження повітря з метою створення в приміщенні оптимальних умов мікроклімату, а також профілактики алергічних та інфекційних захворювань.

Очищайте повітря, створюйте власний оазис, покращуйте своє здоров'я, сон, та й життя в цілому!
Що важливо, очищувач повітря, повністю складається з деталей, які підлягають повній переробці, що відповідає напрямку, широко відомому в Європі, як«зелена енергія». Крім чистого і зволоженого повітря ви отримуєте екологічно чисте пристрій у своєму домі!

Дихайте глибше, чистим повітрям, який так необхідний для збереження нашого з вами здоров'я!

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей