Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як позбавитися від хропіння

Третю частину життя ми проводимо уві сні: відновлюючи сили, затрачені протягом дня, обробляючи отриману інформацію і навіть запам'ятовуючи нове. Всі чули приклади світових відкриттів у сні:

Це показує важливість якісного і спокійного сну, адже ми бачимо те, чого може і не існувати, щось нове, неизученное, інноваційний. Дійсно, сон важко недооцінювати, адже прокидаючись, ми заряджені енергією, повні сил та ентузіазму

Розглянемо «супутників» гарних снів.

Рохнопатія (храп) - порушення дихання, що супроводжується на вдиху і видиху деренчавим шумом. Необхідну кількість кисню недоотримано, що надалі може призвести до таких ускладнень як: кисневе голодування, порушення кровообігу (серцево-судинні захворювання), порушення щитовидної залози, аж до інсульту. А скільки дискомфорту доставлено оточуючим людям! Храпу схильні всі: чоловіки, жінки і діти.

Причин тому багато: зайва вага, шкідливі звички, неврологічні проблеми, аномалії будови дихальних шляхів, вік.

Храп не можна залишати без уваги, ситуація може погіршуватися і понести дорогоцінну частину здоров'я. Чим швидше діяти, тим легше недуга буде переможена!

Можливо, ви відразу кинетеся до лікаря, де вам пропишуть десяток-другий обстежень і терапій. Можливо в аптеку, де вам порадять придбати різноманітні назальні спреї запобігають храп; пластирі або смужки на ніс; інші препарати, прочищающие і зміцнюють тканини носоглотки.

Але іноді причина, по якій виникає храп,знаходиться зовсім поруч! Хто б міг подумати, що стан повітряа має такий вплив на організм! Зараз мова йде про сухому повітряе. В різні періоди року температура в приміщенні нерівномірна і може збільшуватися, а вологість повітряа зменшуватися, викликаючи при цьому висихання слизу, що покриває оболонки дихальних шляхів, стінки яких починають злипатися і вібрувати при надходженні в них повітряа звідси і поява храпа.

Звичайно, ви можете змінити місце проживання, вибравши більш вологий тропічний клімат, але куди простіше обзавестися спеціальним зволожувачем повітря VENTA, який додатково очищає повітря від пилу! Купуючи зволожувач, ви не тільки залишите храп у минулому, але респіраторні захворювання, стануть частими гостями у вашому домі!

 Звичайно, можна робити часті вологі прибирання, провітрювати кімнату (якщо дозволяє вулична температура), але тут винахідники випередили і спростили повсякденні турботи, навіщо йти проти прогресу?!

Очевидно, що зволожувач і очисник повітряа VENTAстане вашим незамінним помічником або навіть рятувальним кругом!

Дихати стане легше всій вашій родині! Позбувшись від храпа, якому варто сказати остаточне «прощавай», вам скажуть «дякую»,за тихі ночі наповнені сновидіннями! Любіть себе і свій організм!

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей