Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як змінюється вологість в приміщенні при роботі кондиціонера?

Існує помилкова думка, що в теплий період часу повітря в наших приміщеннях не потребує зволоження.

Повітря не піддається осушення за допомогою батарей, конвекторів, а вологість сама регулюється через відкриті вікна. Все це так, проте, якщо ви користуєтеся кондиціонерами, то ця інформація саме для Вас!

За одну годину своєї роботи кондиціонер виводить з приміщення приблизно 1,5 – 2,5 літра вологи, конденсуючи її і виводячи в дренажний відвід або свою дренажну ємність.

За зниження вологості в приміщенні кондиціонер здатний працювати в наступних режимах:

• Підтримувати температуру в приміщенні на певному, заданому користувачем рівні.

• Постійно проводити охолодження приміщення.

• Обігрівати приміщення.

У всіх цих режимах відбувається осушення повітря, отже, збільшується ризик простудних захворювань в приміщенні, загострення сезонних алергій і хронічних захворювань дихальних шляхів. Вирішити цю проблему можна декількома способами:

1. Відкрити вікна, і вологість оптимізується, через деякий час. Однак, разом з вологістю в приміщенні зміниться температура повітря і тоді робота кондиціонера стає безглуздою. Крім того, при відкритті вікон в приміщення потрапляє пил і пилок з вулиці.

2. Придбати кондиціонер з функцією зволоження. Однак, зволоження – це не основна функція кондиціонера, і він не здатний забезпечити і підтримувати в приміщенні оптимальну, необхідну для здоров'я вологість повітря.

3. Придбати зволожувач повітря, який здатний підтримувати оптимальну вологість у приміщенні. Прилади Venta ідеально справляються з цим завданням. Працюючи за принципом  «холодного випаровування» прилад не потребує контролю і регулювання рівня вологості, виключено освіта кальцієвого нальоту і перезволоження.

Використовуючи кондиціонер з Venta ви створите ідеальний баланс температури і рівня вологості.Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей